czwartek, 28 kwiecień 2016 05:46

Pub 6-ścian. Sebastian Riedel, Michał Kielak, Jakub Andrzejewski akustycznie

Od lewej: Michał Kielak, Sebastian Riedel i Jakub Andrzejewski akustycznie w pubie 6-ścian, Białystok Od lewej: Michał Kielak, Sebastian Riedel i Jakub Andrzejewski akustycznie w pubie 6-ścian, Białystok

Sebastian Riedel, Michał Kielak, Jakub Andrzejewski zagrali akustycznie w pubie 6-ścian w Białymstoku. Atmosfera niemal rodzinna, a w dodatku jam session.

Sebastian Riedel, Michał Kielak, Jakub Andrzejewski ze swoimi instrumentami objeżdżają Polskę. W atmosferze przypominającej jam session przypominają piosenki Cree, nie wstydzą się zagrać "Czerwony jak cegła", a wszystko w atmosferze, ogniskowej, wręcz familiarnej.

Przynajmniej tak było w białostockim pubie 6-ścian. Kto chciał mógł siedzieć przy stolikach bądź na kanapach, ale większość fanów wolała na stojąco zagrzewać do gry sympatycznych muzyków. Młodsi ochoczo śpiewali refreny, wchodzili z Riedlem w interakcję, jakbyśmy się przenieśli w czasie przynajmniej o trzy dekady, kiedy większość koncertów i festiwali bluesowych właśnie tak wyglądała.

Zobacz zdjęcia z koncertu: Sebastian Riedel, Michał Kielak, Jakub Andrzejewski w 6-ścianie

Niewykluczone, że stało się tak za sprawą specyficznej, przyjaznej atmosfery w pubie, a i średnia wieku była wyjątkowo duża. Najważniejsza jednak była muzyka, a po koncercie tria - jam session z muzykami Gęsiej Skórki pod wodzą Marka Gąsiorowskiego.

Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Do góry