Wydrukuj tę stronę
niedziela, 08 maj 2016 21:32

Hard Rock Pub Pamela. Todd Wolfe: Czerpaliśmy energię z tłumu (zdjęcia)

Todd Wolfe by Agata Jankowska Todd Wolfe by Agata Jankowska

Todd Wolfe Band po raz drugi zagrali koncert w Hard Rock Pub Pamela w Toruniu. 3 maja 2016 roku zgromadzili sporą widownię. - Jako zespół pragniemy wrócić w przyszłym roku - powiedział Todd Wolfe bluesonline.pl.

- W tym roku powróciliśmy do Hard Rock Pubu Pamela po raz drugi - mówi Todd Wolfe. - Podobnie jak w zeszłym roku daliśmy czadu i naprawdę dobrze nam się grało w tym miejscu. Wspaniały, mały klub ze świetnym klimatem, gdzie non stop coś się dzieje! Przyciągnęliśmy tłumy do Pameli.  Ludzie którzy tu przychodzą są rzeczywiście prawdziwymi fanami muzyki.  Skupionymi na tej sztuce, co sprawiło, że występ dał nam wiele radości. Czerpaliśmy energię z tłumu.

Jeśli chodzi o samo miasto, to Toruń jest przepięknym miejscem z bogatą historią. Niestety tym razem nie mogliśmy spędzić tu za wiele czasu, ponieważ musieliśmy ruszyć w dalszą trasę na kolejne koncerty w Niemczech i Czechach. Na szczęście w zeszłym roku udało nam się zwiedzić miasto po koncercie w Hard Rock Pubie Pamela i naprawdę spodobała nam się atmosfera Torunia i otwartość jego mieszkańców!

To niesamowite zobaczyć aż tyle zabytków średniowiecznej architektury. Stare Miasto w Toruniu jest fascynujące, a możliwość zobaczenia tak dużej liczby budowli sprzed tylu wieków jest bezcenna! Osobiście chciałbym tu wrócić i spędzić kilka dni w tym przepięknym mieście!  Jako zespół pragniemy wrócić w przyszłym roku, aby zagrać trzeci już z rzędu koncert w Hard Rock Pubie Pamela - mamy nadzieję, że klub i publiczność chcą tego samego! Pozdrawiamy i do zobaczenia.


Zobacz zdjęcia, jakie Agata Jankowska zrobiła podczas koncertu: Todd Wolfe Band at Hard Rock Pub Pamela

Jako support zespołu Todd Wolfe Band wystąpiła grupa SKADYKTATOR i Jego Kosmiczne Combo.

Wydarzenie uzupełniał wernisaż fotografii prasowej Jacka Smarza.

Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Najnowsze od Bluesonline