środa, 16 listopad 2016 21:58

Hard Rock Pub Pamela. The Lewis Hamilton Band i Two Timer w Toruniu (zdjęcia)

Lewis Hamilton at Hard Rock Pub Pamela, Toruń by Agata Jankowska Lewis Hamilton at Hard Rock Pub Pamela, Toruń by Agata Jankowska

The Lewis Hamilton Band i Two Timer zagrali w Hard Rock Pub Pamela w Toruniu. To była muzyczna dogrywka HRPP Festival 2016.

W poniedziałek, 14 listopada 2016 roku, w Hard Rock Pubie Pamela w Toruniu odbył się koncert, zaplanowany jako muzyczne post scriptum HRPP FESTIVAL 2016. Wystąpili: polska grupa Two Timer oraz szkocki zespół The Lewis Hamilton Band.

14.11.16 Lewis Hamilton 1

Lider zespołu, 23-letni gitarzysta i wokalista Lewis Alexander Hamilton, był już siedmiokrotnie nominowany do “The British Blues Awards” w dwóch kategoriach: "Young Artist" oraz "Blues Song". W 2012 roku za swój debiutancki album "Gambling Machine" otrzymał nagrodę Scottish New Music Award w kategorii "Szkocki Album Roku Jazz/Blues". Na swoim koncie ma już 4 albumy. Wszystkie rewelacyjnie przyjęte zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych.

- Hard Rock Pub Pamela ma świetny wystrój, doskonałą akustykę i co najważniejsze fantastyczną atmosferę. Dzięki niej prawdziwy duch rock and rolla przepływa przez ludzi i muzyków. Bez wątpienia jeden z najlepszych koncertów jakie kiedykolwiek zagrałem w Polsce. Na pewno tam wrócimy! - zapowiedział Lewis Hamilton po koncercie.

14.11.16 TWO TIMER 4

Two Timer to ceniony zespół grający elektrycznego bluesa. Poznańscy muzycy czerpią z korzennych wzorców gatunku, z zachowaniem tradycyjnego brzmienia, utrzymanego w stylu lat 60. i 70. Swoją muzykę określają jako "grunge'owy blues na sterydach".

Zdjęcia: Agata Jankowska

Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Do góry