Bluesonline poleca

środa, 02 luty 2011 23:14

Kajetan Drozd Acoustic Trio na FedEx International Showcase w Memphis

Kajetan Drozd Acoustic Trio są już w Memphis. Ich śladem podąża Andrzej Matysik, redaktor naczelny kwartalnika Twój Blues. Robi zdjęcia i opisuje swoje wrażenia z koncertów FedEx International Showcase.

FedEx International Showcase miał miejsce w teatrze Daisy przy Beale Street. Wzięło w nim udział 20 nieamerykańskich wykonawców wybranych z grona ok. 300 zgłoszonych do rozpoczynającego się dzisiaj International Blues Challenge. W tej dwudziestce obok wykonawców europejskich, australijskich i kanadyjskich znalazł się też Kajetan Drozd ze swoim akustycznym triem. Impreza miała bardzo wysoki poziom i bardzo dobre tempo: każdy wykonawca miał do dyspozycji 15 minut, a czas był rygorystycznie egzekwowany.

- Zagrali na swoim poziomie, choć z lekką tremą na początku. Na mnie największe wrażenie zrobili: francuski AWEK, kanadyjska wokalistka Erin McCallum i fiński Jo' Buddy & Down home King III - pisze red. Andrzej Matysik na profilu Twojego Bluesa na facebooku. I zamieszcza zdjęcia z koncertów i dłuższą relację na internetowej stronie Twojego Bluesa.

Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Do góry