Bluesonline poleca

sobota, 05 luty 2011 09:02

Kajetan Drozd i Przytuła & Kruk w Memphis

Kajetan Drozd Acoustic Trio nie zakwalifikowało się do finałów International Blues Challenge. Zagrali na scenie teatru New Daisy. Przytuła & Kruk też w tym roku już więcej nie zagrają w konkursie w Memphis.

Dobiega końca International Blues Challenge w Memphis. Nasi reprezentatnci: Przytuła & Kruk oraz Kajetan Drozd Acoustic Trio nie doszli do finałów. Ale taki wyjazd to z pewnością wielkie wyróżnienie i niesamowite doświadczenie.

- Pomimo, że Polakom nie udało się dostać do finału, z pewnością dla obu naszych wykonawców udział w IBC jest olbrzymim doświadczeniem i będzie procentował w przyszłości. Przytuła i Kruk zostali wyróżnieni zaproszeniem do udziału w koncercie "The Beale Street Blues Kings" organizowanym w teatrze "New Daisy". Zagrali w nim wykonawcy, którzy nie dostali się do finału, ale najbardziej przypadli do gustu właścicielom klubów na Beale Street, w których odbywały się koncerty eliminacyjne - pisze na stronie internetowej kwartalnika Twój Blues red. Andrzej Matysik.

Pozostanie mnóstwo zdjęć i filmów. No i czekamy na wręczenie nagrody kwartalnikowi Twój Blues.

Zdjęcie Kajetan Drozd Acoustic Trio opublikował wprost z Memphis Andrzej Matysik, redaktor naczelny kwartalnika Twój Blues.

Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Do góry