Wydrukuj tę stronę
niedziela, 06 marzec 2011 06:29

Tylko muzyka. Must be the music. Boogie Boys - 4 x TAK.

Tylko muzyka. Must be the music. Boogie Boys biorą udział w programie telewizji Polsat. Podbili publiczność i jury pierwszego odcinka. Dostali 4 x TAK. Zobacz wideo.

"Tylko muzyka. Must be the music" to nowe muzyczne talent show, w którym zobaczymy najbardziej utalentowanych muzycznie ludzi w Polsce. Wyłonieni w drodze eliminacji powalczą o sławę, pieniądze i sympatię widzów.

Z pewnością spróbują zaskoczyć widzów swoim głosem, umiejętnością gry, niebanalną osobowością, a także własnymi piosenkami.

W ośmiu precastingach, w których wzięło udział około 10 tys. ludzi, producenci wybrali 180 najlepszych. To właśnie ich będzie można zobaczyć w pięciu castingowych odcinkach programu. Do półfinałów decyzją jury zakwalifikuje się około 30 uczestników.

W półfinałach jurorzy nadal będą oceniać wykonawców, ale ostateczną decyzję, kto wystąpi w finale podejmą już widzowie w głosowaniu sms-owym.

Po raz pierwszy w historii talent show, uczestnicy będą mogli stać się również popularni w internecie, a to dzięki najpopularniejszemu na świecie portalowi społecznościowemu - Facebook, na którym będzie można obejrzeć wszystkie wykonywane w programie piosenki.

Nagrodą dla zwycięzcy będzie 100 tys. złotych i występ podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2011. Program powstaje na licencji słynnej amerykańskiej firmy Shine International, potentata na rynku mediów.

W pierwszym castingowym odcinku serca publiczności i jury podbili Boogie Boys. Dostali owację i ocenę "4 x TAK".

 

" />" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true">

 

W jury "Tylko muzyka. Must be the music" zobaczymy osobowości, dla których muzyka jest życiową pasją - Korę, Elżbietę Zapendowską, Adama Sztabę oraz Wojtka "Łozo", Łozowskiego (Afromental).

Przypominamy jury, że Boogie Boys reprezentowali Polskę w 2010 roku na International Blues Challenge, a w tym roku jadą jako reprezentanci naszego kraju na organizowany po raz pierwszy European Blues Challenge.

 

Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Najnowsze od Bluesonline