Wydrukuj tę stronę
niedziela, 26 wrzesień 2010 20:53

Przytuła i Kruk i inni na Rawa Blues 2009

Przytuła i Kruk (na zdjęciu), Śląskie Ministerstwo Bluesa i Sothern Cross przypominają, jak brzmiał blues w Spodku podczas części konkursowej Rawa Blues Festival 2009. Szczegółów szukajcie w ramówce radia bluesonline.pl.

Bartek Przytuła i Tomasz Kruk zaczynali przesłuchania konkursowe w 2009 roku. I jak zwykle - nie wytrzymali, żeby nie zejść ze sceny i nie zapanować nad cała widownią. Wspinali sie po schodach, grali i śpiewali.

Inaczej konkurs potraktowało Śląskie Ministerstwo Bluesa. Skupione, sprawnie poczynające sobie na scenie i co ważne - śpiewające gwarą śląską. jak ministerstwo, to ministerstwo.

Połączenie młodosci i doświadczenia, dobrych chęci i kiepskiej angielszczyzny - taki stan rzeczy ujawnia nagranie konkursowe Southern Cross - admiratorów The Allman Brothers Band. Dobrze, że iim się chce i trzeba wierzyć, że potrafiąwytrwac w swoim hobby i zarażać miłością do muzyki kolejne pokolenia. Na razie można sobie przypomnieć październikowy poranek 2009 roku w katowickim Spodku dzięki radiu bluesonline.pl.


Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Najnowsze od Bluesonline