Nasz patronat

Marek Gąsiorowski, Robert Trusiak – Niedokończony blues. Opowieść biograficzna o Ryszardzie Skibińskim

czwartek, 24 listopad 2016 18:54

Lizard King. Nocna Zmiana Bluesa będzie świętować jubileusz 35-lecia w Toruniu (wideo)

Sławek Wierzcholski podczas nagrywania płyty The Blues Nightshift – Back to the Roots. Live in Olsztyn Sławek Wierzcholski podczas nagrywania płyty The Blues Nightshift – Back to the Roots. Live in Olsztyn

Nocna Zmiana Bluesa świętuje jubileusz 35-lecia. Toruńska legenda bluesa nieprzerwanie koncertuje. Zaplanowany na 27 listopada koncert w klubie LIzard King w Toruniu będzie w całości nagrywany z myślą o wydaniu zapisu na planowanej na 2017 rok kolejnej koncertowej płycie w historii zespołu.

27 listopada w klubie "Lizard King" w Toruniu odbędzie się koncert Nocnej Zmiany Bluesa. Całość koncertu będzie rejestrowana z zamiarem wydania go w przyszłym roku na CD. W roku 2017 przypada bowiem 35-rocznica działalności Nocnej Zmiany Bluesa.

        Począwszy od pierwszego koncertu w klubie "Imperial" w Toruniu w roku 1982, Nocna Zmiana Bluesa gra nieprzerwanie przeciętnie 80 - 100 koncertów w roku. Koncert w "Lizard Kingu" będzie uatrakcyjniony udziałem mistrza instrumentów klawiszowych Igora Nowickiego.

Otwarcie klubu: godz. 18. Początek koncertu: 20.


Do góry