Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 10 styczeń 2011 23:32

Endorser Sławek Wierzcholski. Hohner docenił Polaka.

Sławek Wierzcholski został oficjalnym przedstawicielem firmy Hohner. Wcześniej w tym gronie znaleźli się Greg Zlap i Jan Szczepański. W świecie na harmonijkach Hohnera grają Toots Thielemans czy Steven Tyler - wokalista Aerosmith.

Dobrze znany w Polsce Keith Dunn o harmonijkach Hohnera powiedział: Dla zawodowego muzyka, to instrument, jaki zawsze chciałeś mieć. A dla początkujących? Dlaczego nie zaczynać od najlepszego?

Do grona licznych artystó, będących chlubami Hohnera dołączył włąśnie Sławek Wierzcholski, lider Nocnej Zmiany Bluesa, autor podręcznikó nauki gry na harmonijce i propagator bluesa w Polsce. Teraz jest na liście, która mieści i Sugar Blue i Jean-Jacquesa Milteau. Są tu i Greg Zlap i Jan Szczepański z Katowic i Steven Tyler - wokalista Aerosmith. Ale i niezwykle wszechsytronny i poważany w świecie popu i jazzu Toots  Thielemans.

- Myślę, że moje zacieśnienie stosunków z  Hohner Musikinstrumente GmbH & Co. KG , na której instrumentach gram od ponad trzydziestu lat, wpłynie  pozytywnie m.in. na obsadę tegorocznego festiwalu "Harmonica Bridge" - obiecuje już Czytelnikom bluesonline.pl Wierzcholski.

Najnowsze od Bluesonline