wtorek, 13 grudzień 2016 19:06

Hard Rock Pub Pamela. Łukasz Gorczyca i przyjaciele zagrają koncert świąteczny

Łukasz Gorczyca i Przyjaciele zagrają koncert świąteczny w Hard Rock Pubie Pamela 19 grudnia. To będzie także okazja do kupienia nowej edycji płyty "Gorczyca i Przyjaciele" wzbogaconej o dwie nowe piosenki.

19 grudnia 2016 roku w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi projekt Gorczyca i Przyjaciele. Grupa cenionego polskiego basisty tym razem zagra w składzie: Łukasz Gorczyca (gitara basowa), Krzysztof Chruściel (śpiew), Tomek Dominik (perkusja), Tomek Drachus (instrumenty klawiszowe) i Kuba Szturm (gitara). W poniedziałkowy wieczór na klubowej scenie pojawią się również specjalnie zaproszeni z tej okazji Goście. Łukasz Gorczyca tak zapowiada ostatni w tym roku koncert w Hard Rock Pubie Pamela: "Zagramy materiał  z mojej wydanej przez HRPP Records  płyty, która ukazała się niedawno. Będzie również sporo niespodzianek muzycznych i personalnych. Obiecuję dużą dawkę energii, a ponieważ święta tuż tuż,  nie zabraknie również świątecznych akcentów".

W trakcie koncertu, który rozpocznie się o godz. 19, będzie można kupić rozszerzoną, świąteczną edycję płyty Gorczyca i Przyjaciele.

- Kończący się rok 2016 był jak zwykle dla mnie i moich muzyków bardzo aktywny - mówi Łukasz Gorczyca. - Prawie dwieście koncertów, kilka płyt, a wśród nich ta najważniejsza dla mnie, czyli "Gorczyca i Przyjaciele", która miała swoją premierę 4 kwietnia. Krążek ten to projekt specjalny, do udziału w którym zaprosiłem wyjątkowe osobowości muzyczne.

Wśród tytułowych przyjaciół wymienić należy przede wszystkim dwie niezwykłe Panie: współpracującą na co dzień z Mickiem Jaggerem i Glorią Gaynor saksofonistkę Patsy Gamble oraz Jennifer Batten, czyli słynną gitarzystkę Michaela Jacksona. Do grona muzyków, którzy wzięli również udział w nagraniu tej płyty należą także: Artur Bradliński (wokalista formacji Oversoul) oraz gitarzyści Krissy Matthews (Norwegia), Keith Thompson (UK) i Krzysztof "Puma" Piasecki .
 
Teraz chcemy przedstawić Wam reedycję tej płyty, wzbogaconą o dwa nowe utwory. Pierwszy to  "Horyzont Kosmiczny" z projektu, który dość przewrotnie zatytułowaliśmy Piosenki do Tańca. Realizuję go wspólnie z Sylwią Kwasiborską, Igorem Nowickim i Tomkiem Dominikiem. Drugi utwór, śpiewany w duecie przez Kasię Pumę Piasecką i Krzysztofa Chruściela, nosi tytuł "Rozpakuj mnie". Jest to propozycja na nadchodzące święta. Dzięki tym dwóm bonusowym utworom  liczba artystów, którzy pojawili się na płycie "Gorczyca i Przyjaciele", wzrosła do dwudziestu.
 
 

SPIS UTWORÓW:

- HAPPY MUSTARD

- LOOK AT THE EAST

- LUXURY HOTEL

- TANIEC MRÓWEK

- UTOR UTOR

- I STILL LOVE YOU (EVERYDAY)

- SAMBA NA SŁOWA

UTWORY BONUSOWE:

- ROZPAKUJ MNIE

- HORYZONT KOSMICZNY

Do góry