Wydrukuj tę stronę
sobota, 28 styczeń 2017 12:58

Hard Rock Pub Pamela. Cliff Stevens Band i Blues Szwagiers (zdjęcia)

Cliff Stevens at Hard Rock Pub Pamela, Toruń, Poland by Radosław Sass Cliff Stevens at Hard Rock Pub Pamela, Toruń, Poland by Radosław Sass

Cliff Stevens Band (na zdjęciu)  i Blues Szwagiers zagrali 23 stycznia 2017 roku w Hard Rock Pub Pamela w Toruniu. To był kolejny koncert kanadyjskiego tria w Polsce i w HRP Pamela.

W poniedziałek 23 stycznia 2017 w Hard Rock Pubie Pamela wystąpiła formacja Cliff Stevens Band. Kanadyjska grupa zagrała w składzie: Cliff Stevens (śpiew, gitara), Dan Dyson (perkusja) oraz Serge Dionne (gitara basowa). W czasie koncertu gościem specjalnym zespołu była toruńska wokalistka Maja Lewicka.

blues szwagiers 12

fot. Radosław Sass

Wieczór otworzyła swoim występem grupa Blues Szwagiers.

cliff stevens 7

fot. Radosław Sass

- To był świetny występ, wspaniała publiczność, tak jak w zeszłym roku - powiedział po koncercie Cliff Stevens. - Ludzie bardzo entuzjastycznie reagowali. Zagraliśmy dużo bluesa, dużo materiału z nowej płyty "Grass Won't Grow". Już nie mogę doczekać się kolejnego koncertu w Pameli.
 

Cliff Stevens Band @Cowboy&Indianer Hamburg 10.01.17

 
 
Zapraszam na moją stronę www.cliffstevens.com gdzie można za darmo pobrać 2 utwory z mojej najnowszej płyty. Do zobaczenia w Toruniu za rok.

Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Najnowsze od Bluesonline