czwartek, 06 kwiecień 2017 21:11

Amusing Companions promowali Ain't So Bad w pubie 6-ścian (zdjęcia, wideo)

Białystok. Amusing Companions promowali Ain't So Bad w pubie 6-ścian Białystok. Amusing Companions promowali Ain't So Bad w pubie 6-ścian

Tomek Kruk, gitarzysta i wokalista w Przytuła i Kruk oraz Kraków Street Band z przyjaciółmi z Krakowa od kilku lat rusza też w trasy jako Amusing Companions. Zabawa na ich koncertach jest wyśmienita.

Radość, bezpretensjonalność, rozśpiewanie, oldschoolowe solówki - również na kazoo - a do tego taneczny swing - te wszystkie cechy połączyli w swoim graniu Amusing Companions. Widać, że uwielbiają bycie na scenie i wspólne granie.

Występowanie w klubach pociąga za sobą konieczność grywania standardów. Nie z lenistwa, ale ku zadowoleniu słuchaczy, którzy lubią to, co znają. Ale Amusing Companions nie byliby prawdziwymi muzykami, gdyby nawet do największych hitów nie dodali czegoś od siebie. A skoto mógł i David Lee Roth, mogą i Adam Henry, Antonis Skolias, Miłosz Skwirut czy Tomek Kruk na swój sposób zinterpretować choćby "Just a Gigolo".

Nie przegapcie ich występów, powiadomcie znajomych. Amusing Companions wnoszą mnóśtwo słońca nawet w najchłodniejsze i deszczowe dni, a w sercach zawsze zostawiają wiosnę.

Zobacz zdjecia z koncertu:

Amusing Companions in Białystok

Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Do góry