Nasz patronat

SBF 2023 600x6001

czwartek, 06 lipiec 2017 17:23

X Suwałki Blues Festival 2017 ruszył. Nowa tablica i koncert na placu (zdjęcia, wideo)

Wojciech Waglewski na ul. Chłodnej odsłania swoją tablicę na początek X Suwałki Blues Festival Wojciech Waglewski na ul. Chłodnej odsłania swoją tablicę na początek X Suwałki Blues Festival

Ruszył X Suwałki Blues Festival 2017. Wojciech Waglewski osobiście odsłonił tablicę upamiętniającą jego koncert w 2016 roku.

Warren Haynes, Otis Taylor, Blues Pills, The Delta Saints i Waglewski Fisz Emade znaleźli się na kolejnej tablicy wmurowanej w trotuar ulicy Chłodnej - jednego z najważniejszych deptaków Suwałk. Prezydent miasta Czesław Renkiewicz wraz z z szefową Suwalskiego Ośrodka Kultury Bożeną Kamińską i innymi oficjelami do spółki z Wojciechem Waglewskim odsłonili pamiątkową tablicę. Mnóstwo przechodniów zatrzymało się, by wziąć udział w krótkiej cermonii, zwabionych nie tylko dźwiękami bluesa i widowiskowymi szczudlarzami.

NIeco później rozpoczął się koncert na placu Marii Konopnickiej, który rozpoczął litewski Andy Abro Band. Po nim na scenie pojawili się Piotr Nowak Band, Hot Water i Thom & The Tone Masters z Francji.

Zobacz zdjęcia z otwarcia:

X Suwałki Blues Festival - otwarcie

Do góry