środa, 25 październik 2017 22:34

Test wiedzy „33 pytania na 33. Jesień z Bluesem” rozwiązany. Zagrało 48 Godzin (zdjęcia, wideo)

Mirosław Stefanowicz i Elżbieta Puczyńska z nagrodą stworzoną przez Krzysztofa Koniczka. W tle - Marek Gąsiorowski Mirosław Stefanowicz i Elżbieta Puczyńska z nagrodą stworzoną przez Krzysztofa Koniczka. W tle - Marek Gąsiorowski

Mirosław Stefanowicz odpowiedział na 30 z 33 pytań podczas testu wiedzy "33 pytania na 33. Jesień z Bluesem". Zdobył nie tylko karnet na festiwal, ale i fantastyczną instalację plastyczną, którą specjalnie na tę okazję stworzył Krzysztof Koniczek. Plastyk od lat projektuje plakaty na festiwal Jesień z Bluesem.

33 pytania z odpowiedziami jednokrotnego wyboru poszły im błyskawicznie. Nie były podchwytliwe, ale warto było być przynajmniej na ostatnich edycjach festiwalu Jesień z Bluesem i umieć kojarzyć fakty z historii festiwalu. Najwięcej punktów zdobył Mirosław Stefanowicz. Wygrał masaż kamieniami wulkanicznymi i zabieg w kapsule SPA w Gabinecie Masażu OAZA, karnet na festiwal 33. Jesień z Bluesem i obraz - instalację Krzysztofa Koniczka. Pomylił się tylko trzy razy.

Zanim wszyscy poznali wyniki testu, na scenie białostockiej kawiarni Fama pojawił się zespół 48 godzin. Fani mogli usłyszeć kompozycje m. in. z ostatniej studyjnej płyty "1410".

48 Godzin zapowiadają wkrótce wydanie nowego krążka. Przedsmak najnowszych kompozycji miał sprawić zagrany premierowo utwór o roboczym tytule "Dąb".

Wreszcie jury mogło ogłosić wyniki testu. Drugie miejsce zajęło małżeństwo Małgorzata i Janusz Topolscy. Obydwoje zdobyli po 28 punktów, ale nie ściągali od siebie, bo każde z małżonków miało inne błędne odpowiedzi. Wygrali masaż kamieniami wulkanicznymi i zabieg w kapsule SPA w Gabinecie Masażu OAZA i kolację z widokiem na Aleję Bluesa w Restauracja Kawelin

Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Łapińska. Poprawnie odpowiedziała na 27 pytań, a w nagrodę oprócz bluesowych upominków będzie mogła pójść na masaż kamieniami wulkanicznymi i zabieg w kapsule SPA w Gabinecie Masażu OAZA!

Zdjęcia:

Test wiedzy: "33 pytania na 33. Jesień z Bluesem"

Do góry