wtorek, 30 październik 2018 23:37

Test wiedzy o Jesieni z Bluesem i koncert Two Timer. Wyniki (zdjęcia, wideo)

Kawiarnia Fama. Two Timer na test wiedzy o Jesieni z Bluesem Kawiarnia Fama. Two Timer na test wiedzy o Jesieni z Bluesem

Mirosław Stefanowicz zdobył najwięcej punktów podczas testu wiedzy o Jesieni z Bluesem. "34. pytania na 34. Jesień z Bluesem" zwieńczył koncert zespołu Two Timer.

Pytania do testu opracował Robert Trusiak – wielki fan bluesa, który od wielu już lat gromadzi informacje na temat białostockiego środowiska bluesowego, autor „Małego leksykonu białostockiego bluesa”. Najwięcej - aż 33. punkty, zdobył Mirosław Stefanowicz. W ubiegłym roku też był najlepszy. - W ogóle się nie przygotowywałem, przyjechałem do kawiarni Fama prosto z pracy - powiedział znawca historii festiwalu Jesień z Bluesem. Zdobył nie tylko karnet na cały festiwal, ale też winylowy obrazek z wizerunkiem The Blues Brothers.

Two Timer, zespół który dwukrotnie jeździł na International Blues Challenge do Memphis, zagrał energetyczny set.

Brzmienie grupy oparte na mocnym brzmieniu elektrycznych gitar i świetnych riffach harmonijki mogło się podobać fanom blues rocka.

Piotr Gorzkowski, wokalista zespołu, sypał ze sceny anegdotami, wychodził do publiczności, zaś gitarzysta Ernest Kałczyński dawał dowody instrumentalnej wszechstronności.

 

Zobacz zdjęcia zwycięzców i uczestników testu wiedzy i zespołu Two Timer:

Two Timer i test wiedzy o Jesieni z Bluesem

Do góry