Nasz patronat

Marek Gąsiorowski, Robert Trusiak – Niedokończony blues. Opowieść biograficzna o Ryszardzie Skibińskim

poniedziałek, 05 listopad 2018 21:08

Hard Rock Pub Pamela Toruń. HRPP Festival 2018 - zagrali Józef Skrzek i Krzysztof Głuch Oscillate

Józef Skrzek i Krzysztof Głuch Oscillate. Z prawej Agnieszka Łapka Józef Skrzek i Krzysztof Głuch Oscillate. Z prawej Agnieszka Łapka

HRPP Festival 2018 - zagrali Józef Skrzek i Krzysztof Głuch Oscillate. Poprzedził go set zjawiskowej Moriah Woods. W klubie w Toruniu zagrał też Fijałkowski Project.

- Z roku na rok Hard Rock Pub Pamela w Toruniu działa coraz prężniej, pełniąc rolę jednego z najdostępniejszych ośrodków kultury w tym mieście - ocenia Agnieszka Łapka, która śpiewa z Krzysztof Głuch Oscillate. - Działalność klubu to konsekwentna droga umożliwiająca perspektywę rozwoju artystycznego wykonawców oraz słuchaczy. Ten klub to nie tylko gwarancja jakości artystycznej na scenie, dzięki świadomym wyborom muzycznym właściciela - Darka Kowalskiego, ale również- gwarancja widowni. Dzięki już dwudziestoletniej działalności stworzył własne środowisko fanów muzyki, którzy chętnie uczestniczą, słuchają i spotykają się właśnie tam – co w dzisiejszych czasach jest osiągnięciem ogromnym, ale również niezwykle istotnym. W tym roku udało nam się wystąpić w dużym składzie ( Krzysztof Głuch, Agnieszka Łapka, Krzysztof Gluch jr, Andrzej Rusek, Przemek Borowiecki) z gościnnym udziałem samego mistrza -Józefa Skrzeka.

W ten niezwykły poniedziałek na scenie wystąpiła również całkowicie magiczna Moriah Woods oraz nietuzinkowi - Fijałkowski Project . Cudowny początek tygodnia, wspaniały klub, genialna muzyka. Trzymam kciuki niezmiennie od lat za trwanie tego miejsca!

Rok 2018 jest rokiem dwudziestolecia toruńskiego Hard Rock Pubu Pamela. Z tej okazji klub zorganizował "tryptyk festiwalowy". Trzy odmienne wydarzenia, prezentujące zróżnicowaną muzykę, którą można usłyszeć w trakcie poniedziałkowych koncertów, będących wizytówką tego miejsca. Na przełomie października i listopada odbyły się już: L36 Festival 2018 oraz szósty HRPP Festival. Przed nami Plexsound Festival 2018. Każdemu z wydarzeń towarzyszą premiery płyt, spotkania autorskie i warsztaty muzyczne.

Do góry