Nasz patronat

Marek Gąsiorowski, Robert Trusiak – Niedokończony blues. Opowieść biograficzna o Ryszardzie Skibińskim

poniedziałek, 01 lipiec 2019 23:27

Festiwal BLusowo 2019. Zagraj w konkursie. Laureat otrzyma 2 500 zł

BLusowo 2018 BLusowo 2018

Tegoroczna, dziewiąta już edycja festiwalu, który przyciąga rzeszę miłośników bluesa nie tylko z Wielkopolski, odbędzie się w Lusowie w sobotę, 24 sierpnia. Każdy z finalistów na zaprezentowanie swojego brzmienia będzie miał pół godziny. Jeden z nich, laureat Grand Prix, otrzyma nagrodę finansową w wysokości 2500 zł oraz zaproszenie na jubileuszową, 10. edycję festiwalu BLusowo za rok.

W ubiegłym roku poziom był tak wysoki, że jury nie było w stanie wyłonić jednego laureata. Grand Prix ex aequo otrzymały Agata Karczewska oraz Roxana Tutaj & The Good Omen. Obie artystki bardzo trudno było porównać – charakter ich muzyki był całkowicie odmienny. I obie oczarowały publiczność. O tym, kto zwycięży w tym roku zadecydują finałowe występy.

Aby dołączyć do grona wykonawców festiwalu BLusowo 2019 wystarczy zaakceptować regulamin dostępny na stronie www.goksezam.pl i www.blusowo.pl oraz wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie konkursowe zawierające maksymalnie 3 autorskie utwory w formacie .mp3, opis zespołu, zdjęcie i numery kontaktowe. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 lipca!

Do góry