Nasz patronat

SBF 2023 600x6001

piątek, 25 luty 2011 20:14

31. Rawa Blues Festival. Rekrutacja ruszyła.

Irek Dudek oraz Rada Artystyczna Rawa Blues Festival ogłaszają rozpoczęcie rekrutacji zespołów zainteresowanych zagraniem na 31. Rawa Blues Festival.

 

 

Irek Dudek wraz z Radą Artystyczną Rawa Blues Festival ogłaszają rozpoczęcie rekrutacji zespołów zainteresowanych zagraniem na 31 edycji imprezy, którą zaplanowano na 8 października. Jak co roku, wykonawcy którzy wystąpią na dużej i małej scenie zostaną wyłonieni w drodze konkursu.


W rok po jubileuszu przygotowano kolejną gratkę dla fanów tego legendarnego festiwalu bluesowego – motywem przewodnim edycji będzie 40 rocznica powstania Alligator Records, wyjątkowo zasłużonej amerykańskiej wytwórni bluesowej. W trakcie koncertu finałowego wystąpią gwiazdy sygnowane znakiem wytwórni, które przyjadą na jedyny koncert w Europie.


Wskazówki dla zespołów wysyłających materiały:

  • Koniecznie prosimy podać informacje o osobie kontaktowej, nr telefonu i adres email.
  • Oprócz płyty CD/DVD bardzo wskazane (zwłaszcza dla młodych zespołów rozpoczynających karierę) jest również przesłanie informacji o zespole, jego historii, członkach i planach na przyszłość.
  • Oprócz kunsztu artystycznego wszelkie inne aspekty są również brane pod uwagę przez Radę Artystyczną festiwalu, wliczając formę aplikacji, a także format i jakość przesłanych nagrań oraz materiałów.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa wraz z końcem kwietnia. Przesłuchania nadesłanych materiałów i ogłoszenie pełnej listy zespołów zaplanowano na maj.
Zespoły zainteresowane udziałem w Festiwalu mogą wysyłać swoje zgłoszenia - informację o zespole wraz z płytą CD/DVD demo na adres:

Rawa Blues Ireneusz Dudek
skr. poczt. 21
43-384 Jaworze

Do góry