Nasz patronat

Marek Gąsiorowski, Robert Trusiak – Niedokończony blues. Opowieść biograficzna o Ryszardzie Skibińskim

czwartek, 05 marzec 2020 18:46

J.J. Band i Romek Puchowski zagrali w Hard Rock Pub Pamela (wideo)

J.J. Band w Hard Rock Pub Pamela fot. Monika Axel J.J. Band w Hard Rock Pub Pamela fot. Monika Axel

J.J. Band i Romek Puchowski zagrali w Hard Rock Pub Pamela. Koncert w Toruniu ściągnął 17 lutego 2020 roku do pubu stałe grono fanów.

17 lutego 2020 roku w Hard Rock Pubie Pamela odbył się niezwykły bluesowy koncert. Wieczór otworzył Romek Puchowski solowym setem. Później wystąpiła grupa J.J. Band. Jak to często w toruńskim klubie bywa, muzycy zainicjowali spontaniczną kooperację sceniczną. Romek Puchowski wraz z J.J. Band wykonali wspólnie klasyk Tadeusza Nalepy. Publiczność oszalała. Muzycy na fali entuzjazmu zagrali jeszcze wspólnie standard "Sweet Home Chicago", co stanowiło punk kulminacyjny koncertu. Oczywiście nie obyło się bez bisów. Po koncercie muzycy długo rozmawiali z publicznością.

Był czas kiedy w Pameli bywałem jako odbiorca koncertów - wspominał Romek Puchowski. - Ostatnio coraz częściej pojawiam się na scenie. Bardzo cieszy mnie ten trend. Posiada to miejsce jedyną w swoim rodzaju atmosferę, która słuchacza oraz wykonawcę wynosi na pamelową orbitę. Dziękuję za kolejne muzyczne przeżycia.

Rozmawiała Marta Ulatowska.
Realizacja nagrania - Patryk Kwiatkowski

- Hard Rock Pub Pamela  to kultowe miejsce nie tylko dla czołowych zespołów rockowych czy bluesowych - uważa Bartek Łęczycki. - Kapitalna atmosfera, wspaniała publiczność i wzorowe warunki do koncertowania czy prowadzenia warsztatów muzycznych. Gorąco polecam!!!

Rozmawiała Marta Ulatowska.
Realizacja nagrania - Patryk Kwiatkowski

 

 

Do góry