Nasz patronat

SBF 2023 600x6001

niedziela, 06 marzec 2011 07:29

Tylko muzyka. Must be the music. Boogie Boys - 4 x TAK.

Tylko muzyka. Must be the music. Boogie Boys biorą udział w programie telewizji Polsat. Podbili publiczność i jury pierwszego odcinka. Dostali 4 x TAK. Zobacz wideo.

"Tylko muzyka. Must be the music" to nowe muzyczne talent show, w którym zobaczymy najbardziej utalentowanych muzycznie ludzi w Polsce. Wyłonieni w drodze eliminacji powalczą o sławę, pieniądze i sympatię widzów.

Z pewnością spróbują zaskoczyć widzów swoim głosem, umiejętnością gry, niebanalną osobowością, a także własnymi piosenkami.

W ośmiu precastingach, w których wzięło udział około 10 tys. ludzi, producenci wybrali 180 najlepszych. To właśnie ich będzie można zobaczyć w pięciu castingowych odcinkach programu. Do półfinałów decyzją jury zakwalifikuje się około 30 uczestników.

W półfinałach jurorzy nadal będą oceniać wykonawców, ale ostateczną decyzję, kto wystąpi w finale podejmą już widzowie w głosowaniu sms-owym.

Po raz pierwszy w historii talent show, uczestnicy będą mogli stać się również popularni w internecie, a to dzięki najpopularniejszemu na świecie portalowi społecznościowemu - Facebook, na którym będzie można obejrzeć wszystkie wykonywane w programie piosenki.

Nagrodą dla zwycięzcy będzie 100 tys. złotych i występ podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2011. Program powstaje na licencji słynnej amerykańskiej firmy Shine International, potentata na rynku mediów.

W pierwszym castingowym odcinku serca publiczności i jury podbili Boogie Boys. Dostali owację i ocenę "4 x TAK".

 

 

W jury "Tylko muzyka. Must be the music" zobaczymy osobowości, dla których muzyka jest życiową pasją - Korę, Elżbietę Zapendowską, Adama Sztabę oraz Wojtka "Łozo", Łozowskiego (Afromental).

Przypominamy jury, że Boogie Boys reprezentowali Polskę w 2010 roku na International Blues Challenge, a w tym roku jadą jako reprezentanci naszego kraju na organizowany po raz pierwszy European Blues Challenge.

 

Do góry