Nasz patronat

Marek Gąsiorowski, Robert Trusiak – Niedokończony blues. Opowieść biograficzna o Ryszardzie Skibińskim

niedziela, 15 maj 2022 10:27

Hard Rock Pub Pamela. Mike Greene Band - bluesowa międzynarodówka

Mike Greene Band w Hard Rock Pub Pamela, fot. Anna K. Abramowicz Mike Greene Band w Hard Rock Pub Pamela, fot. Anna K. Abramowicz

Michael Jay Greene w trasie koncertowej w Polsce. Jako Mike Greene Band na scenie w Hard Rock Pub Pamela zagrali Jean Louis Brazzi, Jacek Jaguś oraz Przemek Cioch.

 

9 maja 2022 roku wystąpił Michael Jay Greene ze swoim zespołem. Amerykańskiemu bluesmanowi towarzyszyli: Jean Louis Brazzi (gitara basowa), Jacek Jaguś (gitara) oraz Przemek Cioch (perkusja). Licznie zgromadzona publiczność zgotowała zespołowi owacyjne przyjęcie.

Tak muzycy wspominają swój występ w toruńskim Hard Rock Pub Pamela:
Mike Greene: Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie. Zawsze z przyjemnością tutaj wracamy. Macie świetną publiczność. Po takich występach czuje się niedosyt. Pamela jest przesiąknięta bluesem i za to uwielbiamy ten klub.
Przemek Cioch: To był ostatni z ośmiu koncertów jakie zagraliśmy tej wiosny z Mikiem w Polsce. Dla mnie to wielki zaszczyt uczestniczyć w tym międzynarodowym projekcie. Odwiedziliśmy wiele fantastycznych miejsc, nawiązaliśmy nowe kontakty i na pewno jeszcze do Pameli wrócimy.
Jacek Jaguś: Spotkaliśmy się z Mikiem 10 dni temu na festiwalu Las Woda & Blues i od razu świetnie nam się razem grało. Mam nadzieję, że tej jesieni ruszymy razem w trasę. Pozdrawiam wszystkich bywalców Hard Rock Pubu Pamela.

Do góry