Nasz patronat

Marek Gąsiorowski, Robert Trusiak – Niedokończony blues. Opowieść biograficzna o Ryszardzie Skibińskim

sobota, 01 październik 2022 10:47

Super Trio, czyli Witek Łukaszewski, Wojciech Hoffmann, Marek Raduli w trasie

Wojciech Hoffmann i Marek Raduli w 6-ścian pub w Białymstoku Wojciech Hoffmann i Marek Raduli w 6-ścian pub w Białymstoku

Super Trio, czyli w tej odsłonie Witek Łukaszewski, Wojciech Hoffmann, Marek Raduli, Mariusz Bobek Bobkowski i Piotr Szymczak zagrali w pubie 6-ścian w Białymstoku.

Rock, blues rock, nieco bluesa, czyli mieszanka z jakiej słyną Gov’t Mule pojawia się w wielu miejscach świata. Na koncertowej mapie Polski często gości w niezwykłym pubie 6-ścian w Białymstoku. 30 września przywieźli ją do miejsca, którego animator właśnie trafił na Aleję Bluesa w Białymstoku Super Trio.

Super Trio to w pierwotnej wersji spotkanie trzech wirtuozów gitary – w tej odsłonie nie pojawił się Jacek Krzaklewski, za to niezawodnie dialogowali ze sobą na gitarach Wojciech Hoffmann i Marek Raduli.

Rolę mistrza ceremonii pełni pełen humoru basista – Witek Łukaszewski. W roli wokalisty wspierał go Piotr Szymczak.

Jaka jest zaleta koncertów klubowych? Oprócz oczywistego kontaktu z publicznością brak ograniczeń czasowych. Tu trzyminutowe piosenki mogą potrwać niemal kwadrans, a muzycy mogą wykazać się kreatywnością, wyobraźnią, czy poczuciem humoru. To wszystko dostali słuchacze w 6-ścianie.

Do góry