Nasz patronat

Marek Gąsiorowski, Robert Trusiak – Niedokończony blues. Opowieść biograficzna o Ryszardzie Skibińskim

czwartek, 06 kwiecień 2023 23:24

Toruń. 25-lecie Hard Rock Pubu Pamela. Zagrali Tristan oraz Robert Lighthouse

Grupa Tristan w Hard Rock Pub Pamela, 3.04.2023, fot. Tomasz Jaworski Grupa Tristan w Hard Rock Pub Pamela, 3.04.2023, fot. Tomasz Jaworski

To był drugi koncert z okazji 25-lecia Hard Rock Pubu Pamela w Toruniu. Gwiazdą wieczoru była holenderska grupa Tristan, wcześniej wystąpił Robert Lighthouse - pochodzący ze Szwecji amerykański bluesman.

Drugi koncert z okazji 25-lecia Hard Rock Pubu Pamela. Wydarzenie odbyło się w poniedziałek 3.04.2023. Wieczór otworzył w solowym secie Robert Lighthouse - pochodzący ze Szwecji amerykański bluesman, który wystąpił w Toruniu tuz po ukraińskiej trasie. Gwiazdą wieczoru była holenderska grupa Tristan. Koncert poprowadził ceniony producent muzyczny oraz multiinstrumentalista - Wojtek Konikiewicz.
 
O koncercie - Darek Kowalski - właściciel Hard Rock Pubu Pamela.
 
" Publiczność gorąco przywitała Roberta Lighthouse'a na naszej scenie. Obecna trasa koncertowa bluesmana to epicka historia. Do Hard Rock Pubu Pamela przyjechał z Odessy, po drodze zatrzymując się na krótko w Warszawie. Robert na bieżąco relacjonował mi swoje ukraińskie koncerty i związane z nimi przygody. Wiedziałem, że jest przepełniony pozytywną energią. Przypuszczałem,  że te doświadczenia zaowocują nieprzeciętnym występem. Nie pomyliłem się. Jego debiut na scenie Hard Rock Pubu Pamela  był bardzo udany. Publiczność owacyjnie przyjęła również grupę Tristan.  Holenderscy muzycy swoim profesjonalizmem oraz otwartością już dawno podbili nasze serca. Ich występy to nie tylko powód do świetnej zabawy, ale i okazja do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu artystycznym. Całość dopełnił Wojtek Konikiewicz, brawurowo prowadząc koncert."
 
DSC01742 1
Robert Lighthouse w Hard Rock Pub Pamela, fot. Tomasz Jaworski
 
Robert Lighthouse o swoim debiucie na scenie Hard Rock Pubu Pamela:
 
"To duża satysfakcja, móc zagrać w Hard Rock Pubie Pamela. Wystąpiłem przed fantastycznym holenderskim zespołem Tristan.Licznie zgromadzona publiczność entuzjastycznie reagowała na moją muzykę, więc świetnie się grało. Słyszałem wiele dobrych rzeczy od moich przyjaciół z USA, którzy koncertowali w Hard Rock Pubie Pamela. Mieli rację, to naprawdę dobre muzyczne miejsce." 
 
Jaycilee Teterissa (wokalistka grupy Tristan) o koncercie z okazji 25-lecia Hard Rock Pubu Pamela:
 
„Koncert był absolutnie niesamowity! Wspaniała publiczność i doskonała atmosfera! Nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z fanami w Hard Rock Pubie Pamela”
 
Coen Molenaar (lider grupy Tristan) podsumował występ swojego zespołu w Hard Rock Pubie Pamela:
 
„Poniedziałkowa noc, której nigdy nie zapomnimy. Piękne wspomnienia z Torunia i Hard Rock Pubu Pamela”

Do góry