Nasz patronat

Marek Gąsiorowski, Robert Trusiak – Niedokończony blues. Opowieść biograficzna o Ryszardzie Skibińskim

czwartek, 23 czerwiec 2011 10:37

Point Blank: Legenda southern rocka w Warszawie

Point Blank Point Blank

Point Blank, legenda southern rocka, zagra po raz pierwszy w Warszawie. Koncert w klubie Progresja już 19 lipca 2011 roku.

Point Blank pojawili się na rynku muzycznym w 1974 roku, zatrzęśli nim swoimi southern rockowymi brzmieniami i po ośmiu latach egzystencji zniknęli. Zanim do tego doszło nagrali sześć bestsellerowych płyt i swój największy przebój, piosenkę „Nicole”.

Wkrótce legenda zawita do Polski. Choć grupa rozpadła się w 1982 roku, w 2005 postanowiła wznowić działalność. Z ponownego spotkania członków Point Blank powstała mocna rockowa płyta „Fight On!” nagrana trzy lat temu. Po 27 latach przerwy! Równie niezwykłe są koncertowe powroty Point Blank. Pełne energii, nie tylko southern rocka, ale także rock'n'rolla i boogie.

„Jak widać nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Warto więc wybrać się na jedyny ich koncert w Polsce; dotknąć czegoś, co jeszcze parę lat temu wydawało się tak bardzo odległe; doświadczyć rockowego grzmotu w „Uncle Ned” czy zanurzyć się w dźwiękową tęczę i senną melodykę „Stars And Scars” - napisał Paweł Freebird Michaliszyn.


Bilety: http://www.eventim.pl/pl/bilety/point-blank-warszawa-klub-muzyczny-progresja-99187/event.html

Łączony karnet w promocyjnej cenie 140 zł na koncert Point Blank i Warrena Haynesa można kupić za pośrednictwem strony: www.tangerinemusic.com.pl


19 lipca, godz. 19:00, Klub Progresja, ul. Kaliskiego 15 A, Warszawa

Do góry